Про автоцентр

«Мелітопольський Автоцентр» входить до складу мережі автосервісних центрів одного з найбільших операторів ринку нових автомобілів і сервісних послуг - Української Автомобільної Корпорації. Належність до Корпорації УкрАВТО гарантує клієнтам незмінно високий рівень якості обслуговування і надання послуг сервісу і ремонту.

НАШІ ПЕРЕВАГИ:
МУЛЬТИБРЕНДОВИЙ ЦЕНТР:

Відкриваючи автосервісний центр «Мелітопольський Автоцентр» ми потурбувалися, щоб Ви, обираючи собі новий автомобіль, могли отримувати задоволення від процесу. Саме тому, звернувшись до нас, Ви зможете познайомитися з автомобілями декількох виробників, так, щоб не витрачати свій час на поїздки в різні кінці Запорізької області. Вибирайте: кросовери на будь-який смак і гаманець від Chery, або ж одну з моделей бренду Groupe Renault. Просто приходьте, і переконайтеся, що у нас є варіант саме для Вас!

ОФІЦІЙНИЙ СЕРВІС:

В процесі вибору автомобіля Ви завжди замислюєтеся де його обслуговувати. При цьому, на перший план виходять якість послуг гарантійного обслуговування або післягарантійного ремонту, а також зручність розташування. «Мелітопольський Автоцентр» має в своєму розпорядженні всі необхідні ресурси для здійснення ремонту будь-якої складності, а наші майстри регулярно проходять навчання для вдосконалення кваліфікації. Не випробовуйте долю, в пошуках місця, де можна заощадити - офіційний сервіс доступніше, ніж Вам може показаться:-)

ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПЧАСТИНИ ТА АКСЕСУАРИ:

Наявність високопрофесійного автосервісу не завжди гарантія задоволеності клієнта. Тільки якісні, сертифіковані запасні частини і витратні матеріали можуть гарантувати високу якість обслуговування або ремонту. Широкий асортимент запчастин для Вашого автомобіля на складі «Мелітопольського Автоцентру» дозволить провести ремонт оперативно, при цьому, на всі роботи і матеріали, які були використані, буде надана гарантія.

ФІНАНСУВАННЯ:

Новий автомобіль потрібен терміново, але у Вас немає всієї суми, яка вказана на ціннику? Кредитні програми від банків-партнерів і автовиробника дозволять не тільки сісти за кермо свого автомобіля, але і скористатися дійсно вигідною пропозицією. Звертайтеся до кредитного спеціаліста «Мелітопольського Автоцентру», а про решту подбаємо ми: страховка, реєстрація в СЦ МВС!